Ubytování na penzionu

Ubytovací řád zde.

Penzion k pronajmutí poskytuje ubytování pro 20 osob v 7 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Na Penzionu je k dispozici 7 pokojů. Dva čtyřlůžkové, dva třílůžkové, tři dvoulůžkové. Celkem tedy 20 lůžek.

V přízemí se nachází čtyřlůžkový a dvoulůžkový pokoj, které mají společné dvě toalety a koupelnu se sprchovým koutem a finskou saunou.

Najdete zde i velkou kuchyň.

Dále se v přízemí nachází i velká společenská místnost s jídelnou, barem, krbovými kamny, 3 rozkládacím sedačkami, mini dětským koutkem a televizí.

V 1. patře je dvoulůžkový pokoj vybavený sprchovým koutem a umyvadlem, dále čtyřlůžkový pokoj vybavený sprchovým koutem a umyvadlem a dva třílůžkové, které jsou vybaveny umyvadlem. Dále se zde nachází samostatný dvoulůžkový pokoj. V patře jsou k dispozici dvě koupelny se sprchovým koutem a čtyřmi toaletami.

Přízemí:

Pokoj č. 1 (4 – lůžkový)

Pokoj č. 2 (2 – lůžkový)

1.patro:

Pokoj č. 3 (2 – lůžkový)

Pokoj č. 4 (4 – lůžkový)

Pokoj č. 5 (3 – lůžkový)

Pokoj č. 6 (3 – lůžkový)

Pokoj č. 7 (2 – lůžkový)

Sociální zařízení: Přízemí:

1 pánské WC (mušle, záchod, umyvadlo).

1 dámské WC (záchod, umyvadlo, sprchový kout, finská sauna).

1.patro:

2 koupelny (4 záchody, 2 sprchové kouty, 2 umyvadla).

Pokoj č. 3 – umyvadlo, sprchový kout.

Pokoj č. 4 – umyvadlo, sprchový kout.

Pokoj č. 5 – umyvadlo.

Pokoj č. 6 – umyvadlo.

Vytápění: Krbová kamna ve společenské místnosti.

Kotel na uhlí.

Doprava, parkování: Parkování u chalupy na vlastním pozemku.

Stravování

Stravování vlastní. Plně vybavená kuchyně.

Ve městě Tanvald najdete širokou síť obchodů a všechny důležité služby.

Vybavení penzionu

Kuchyň vybavena myčkou, elektrickým vařičem s troubou, profesionálním plynovým sporákem, třemi ledničkami, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem Tassimo, elektrickým grilem, toustovačem, samozřejmě nádobím atd…

V celém objektu je wi – fi připojení k internetu.

Výlety, atrakce, zábava

Ideální místo pro turistiku, cyklistiku, běžky a lyžování. Využijte našeho ubytování v Jizerských horách v penzionu s rodinnou atmosférou a přijeďte do krásného prostředí Jizerských hor strávit příjemnou dovolenou či víkend!

Penzion je ideálním místem pro skupinové pobyty.

Možnosti koupání: přehrada Mšenopřehrada Josefuv Důlpřehrada Bedřichovpřehrada Harcovvodní nádrž Fojtkakoupaliště Tanvaldkoupaliště Lučany nad Nisoukoupaliště Zlatá Olešnicelom Jílové u Držkovakoupaliště Bumbálka Jesennýkoupaliště Jablonec nad Jizeroukoupaliště Zákoutí Harrachovkoupaliště V MlejnkáchMalá Skála – Žlutá plovárna Vesecký rybník – Tajch.

Blízká lyžařská střediska: Tanvaldský ŠpičákDetoa – Albrechtice v Jizerských horáchSvětlý vrchFilip – SmržovkaSelský dvůr – AlbrechticeU Tomáše – AlbrechticeBukovka – Josefův DůlU PILY – Lučany nad NisouNová Ves nad NisouU Čápa – PříchovicePlavyZásadaDesná – Černá ŘíčkaPod ŠtěpánkouKořenov – Rejdice.

Turistické cíle v okolí: Souš.